UYGULAMA-BELEDİYE PROJESİ FARKLARI


Uygulama ve belediyeye teslim edilen projeleri farklı yaptığınız zaman, inşaat sonuna kadar sorunlar çıkması kaçınılmaz. Belediyenin belirlediği emsal hesabına göre projeyi yapıp, uygulamanın da aynı yapılması sağlanmalı.

2 yorum:

Reha Oğuzhan dedi ki...

Hocam merhaba, ben Reha Oğuzhan Türel, ODTÜ mimarlık mezunuyum.. Şu an Ankara'da bir ofiste mimar olarak çalışıyorum.. Kim olduğunuzu bilmiyorum, ama şunu açıkca ifade etmek isterim ki çok değerli bir bakış açısına sahipsiniz.. Bir arkadaşımla benzer bir şeyler yapma niyetindeydik, bunu görünce çok sevindim.. belki çalışmalar biraz ilerleyip elle tutulur bir noktaya gelince, sizin de kıymetli eleştirilerinizi alma fırsatımız olur.. kolay gelsin..

dilek dedi ki...

Merhabalar, ilgilenen, yorum gönderen, tebrik edenlere. Umarım bir faydam olabilmiştir. Soru soran çok kişi oldu, girip cevap yazamadım. Bunun için çok üzgünüm. En son 2013 nisanda bu maddeyi yazmaya başlamışım. Yarım kalmış. Sonra çocuğum oldu ve iş ve çocuk dışında birşeyle ilgilenemez oldum. Oysa buraya daha çok bilgi ekleme düşüncem vardı. Bir anda vakit ayıramaz hale geldim. Yaptığın işten biraz uzaklaşınca geri dönmek de zor oluyor.O enerjiyi kaybetmemek lazım. Umarım geri dönme gücü bulurum.